Konfigurace PC, upgrady, zprostředkování zboží a služeb, poradenství

Karel-PC      

- zrychlení počítače, upgrady          - optimalizace výkonu                    -konfigurace hw/sw                        - řešení problémů s Linuxem i s Windows, přechod z Linuxu na Windows a naopak                          - poradenství s nákupy hw/sw          - zaškolení uživatele, pomoc s PC pro mladé i pro seniory                  - stavba a prodej počítačů              - a další služby

Konfigurace počítačů

Provedu upgrade z HDD na SSD, díky čemuž se stane počítač podstatně rychlejším, zvýším kapacitu RAM, nainstaluji operační systém Windows nebo Linux, optimalizuji a vyčistím počítač od nadbytečných žroutů výkonu, doporučím a nainstaluji software dle vašich potřeb a vše ostatní pro optimální funkci vašeho elektronického parťáka. 

Nakonfiguruji počítač pro domácí výuku nebo pro seniora. Obnovím data z dosloužilého počítače na nový a podobně.

Konfigurace stejně a opravy pokračují již trochu jinak

4 roky jsem ze své rosické adresy opravoval počítače, nyní trochu pozměňuji portfólium svých služeb. Věřím, že si ke mě najde cestu jak nová, tak stávající klientela a budou se dále rozšiřovat řady mých spokojených zákazníků. Zákazník a kvalitní služby jsou u mě na prvním místě. 

Primárně poskytuji nyní svoje služby na platformě Windows na dálku, ale průběžně stále rozšiřuji portfólium služeb a zvyšuji si kvalifikaci. 

Opravy počítačů pokračují u servisních partnerů. Objednám vám svoz, zařízení u vás vyzvednou, doručí do servisního střediska a pak vám je zase dovezou opravené zpět, celá služba se realizuje u servisního partnera a já vám ji pouze zařídím.

100% SLUŽBY a většinu společně zvládneme na dálkuOZVĚTE SE MI

email: karel-pc@email.cz                tel.: 606 533 588


Neodkládejte řešení problémů se svým počítačem na zítřek, pomoc je na dosah.